Jakie ubezpieczenie Cię interesuje?

OC/AC

Majątkowe

Turystyczne

Życiowe

Firmowe

Medyczne

Ubezpieczenie na życie – najlepsze, bo idealnie dobrane do potrzeb

Bezpłatnie otrzymaj atrakcyjne oferty ubezpieczeń na życie oraz indywidualne doradztwo. Kasa w Kieszeni zaproponuje Ci plan ubezpieczeń na życie, który zapewni Ci realne korzyści. Zacznij od dostarczenia nam podstawowych informacji o swojej sytuacji. 

Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie, wybierz z poniższej listy zawód, który wykonujesz. W ten sposób otrzymasz SPECJALNIE WYNEGOCJOWANĄ ofertę spośród topowych towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko zawarte jest w jednym miejscu.

Wybierz swój zawód i wiek

Jeśli chcesz wybrać inny zawód, pamiętaj aby zatwierdzić wybór przyciskiem „Wybierz”!

Chcę zaoszczędzić kasę
jQuery Selector

Troska o rodzinę zaczyna się od ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie istnieje po to, żeby zapewnić Twojej rodzinie optymalne zabezpieczenie finansowe na wypadek Twojej śmierci, ale nie tylko. Możesz także ubezpieczyć się na wypadek niepełnosprawności lub ciężkiej choroby. Żeby ubezpieczenie na życie spełniło swoją rolę ważny jest właściwy dobór polisy. 

Dlaczego kupić ubezpieczenie na życie za pośrednictwem brokera?

Kasa w Kieszeni współpracuje z wieloma ubezpieczycielami i przedstawi Ci wiele różnych ofert. Pośrednik pomoże Ci dobrać rozwiązanie optymalne dla Ciebie oraz doradzi, jakie rozwiązanie wybrać, jeżeli zmieni się Twoja sytuacja życiowa.

Ubezpieczenie na życie – kto powinien je mieć?

Zadaj sobie pytanie – czy jest ktoś, na kim Ci zależy i kto ucierpiałby finansowo, w razie Twojej przedwczesnej śmierci? Jeżeli masz dzieci, odpowiedź brzmi, tak. Jeżeli masz małżonka, lub partnera odpowiedź brzmi – prawdopodobnie tak. 

Prawdopodobnie nie potrzebujesz ubezpieczenia na życie, jeżeli jesteś osobą samotną, choć możesz rozważyć ubezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby lub niepełnosprawności.

Na jaką kwotę się ubezpieczyć?

Jeżeli jesteś głównym źródłem wsparcia dla swojej rodziny, warto ubezpieczyć się na wyższą kwotę. Jeżeli nie, możesz wykupić tańszą polisę, która pokryje, na przykład, koszty pogrzebu.

Im szybciej wykupisz ubezpieczenie na życie, tym mniej może kosztować

Większość firm, oferujących ubezpieczenie na życie, zleca ubezpieczanym wykonanie badań, żeby zorientować się w ich sytuacji zdrowotnej. Dlatego zwykle im szybciej wykupisz ubezpieczenie, tym niższe stawki. 

Śpij spokojnie wiedząc, że Twoja rodzina jest dobrze zabezpieczona

Jeszcze dziś zadzwoń do swojego pośrednika.

Najtańsze i najlepsze ubezpieczenie życiowe.

Skontaktuj się ze mną

+48 667-693-181

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz