Jakie ubezpieczenie Cię interesuje?

OC/AC

Majątkowe

Turystyczne

Życiowe

Firmowe

Medyczne

Korzystaj z opieki medycznej na co dzień, w razie choroby przewlekłej lub wypadku. 

Zapewnij sobie opiekę prywatnych placówek medycznych: konsultacje lekarskie bez skierowań, badania diagnostyczne, zabiegi czy rehabilitację. Ubezpiecz siebie, rodzinę lub swoich pracowników, na zasadach, jakie najlepiej Ci odpowiadają. 

Wyróżnia nas obsesyjna troska o kasę w Twojej kieszeni. Dlatego znajdziemy dla Ciebie ubezpieczenie medyczne idealnie dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej rodziny. Zadbamy o to, żebyś płacił wyłącznie za opiekę ubezpieczeniową, której rzeczywiście potrzebujesz, a polisy ubezpieczeniowe z zakresem ochrony dopasowanym do Twoich potrzeb zaoferujemy Ci w najlepszej cenie.

Jeśli szukasz ubezpieczenia na życie, wybierz z poniższej listy zawód, który wykonujesz. W ten sposób otrzymasz SPECJALNIE WYNEGOCJOWANĄ ofertę spośród topowych towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko zawarte jest w jednym miejscu.

Wybierz swój zawód i wiek

Jeśli chcesz wybrać inny zawód, pamiętaj aby zatwierdzić wybór przyciskiem „Wybierz”!

Chcę zaoszczędzić kasę
jQuery Selector

Wybierasz ubezpieczenie medyczne? Dowiedz się o czym warto pamiętać

Przede wszystkim, nie kieruj się wyłącznie ceną, choć cena polisy w pewnym sensie determinuje zakres ochrony ubezpieczeniowej. Zwróć uwagę:

  • wizyty u jakich specjalistów pokrywa ubezpieczenie i upewnij się, że są na niej Ci, których najczęściej odwiedzasz; pamiętaj, że im więcej specjalistów masz w pakiecie, tym wyższa cena ubezpieczenia medycznego,
  • które placówki medyczne są dostępne w ramach danego wariantu ubezpieczenia – im więcej placówek w Twojej okolicy, z których będziesz mógł skorzystać, tym lepiej dla Ciebie,
  • jak umówić wizytę i ile wynosi gwarantowany przez ubezpieczyciela czas oczekiwania na wizytę u specjalisty,
  • jaki jest limit konsultacji u danego specjalisty w ciągu roku,
  • jak szeroki jest katalog świadczeń oferowanych przez ubezpieczyciela oraz czy potrzebne jest skierowanie do wybranych specjalistów,
  • w jaki sposób rozliczana będzie wizyta u specjalisty – bezgotówkowo , czy też koszty leczenia będą refundowane
  • czy w polisie uwzględnione są tzw. okresy karencji, czyli czas, w którym ubezpieczenie nie zapewnia ochrony pomimo opłacenia składki.

Możesz analizować polisy ubezpieczeniowe dotyczące ubezpieczeń medycznych pod kątem wymienionych wyżej kryteriów lub zaufać Kasie w Kieszeni, która drobiazgowo sprawdzi zakres ochrony ubezpieczenia medycznego za Ciebie i wynegocjuje dla Ciebie najlepsze stawki. 

Skontaktuj się ze mną

+48 667-693-181

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz