Jakie ubezpieczenie Cię interesuje?

OC/AC

Majątkowe

Turystyczne

Życiowe

Firmowe

Medyczne

Szukasz ubezpieczenia, które ochroni majątek Twojego biznesu przed żywiołami, zdarzeniami losowymi czy kradzieżą? Chcesz ochronić siebie w ramach ubezpieczenia OC za szkody wyrządzone przez pracowników, albo będące wynikiem błędu lub zaniedbania? Chcesz ubezpieczyć swoich pracowników w razie wypadków? Pomożemy Ci znaleźć idealną polisę ubezpieczeniową.

Odpowiednie ubezpieczenie firmy to być albo nie być dla Twojego biznesu.

Dlatego nie warto zastanawiać się czy ubezpieczyć majątek firmy, ale którego ubezpieczyciela i jak szeroką ochronę wybrać. Kasa w Kieszeni zbierze dla Ciebie oferty największych ubezpieczycieli w Polsce i indywidualnie wynegocjuje stawki, dzięki czemu zyskasz maksymalną ochronę przy minimalnych opłatach.

Chcę zaoszczędzić kasę

Co podlega ubezpieczeniu firmowemu?

Ubezpieczeniu firmowemu podlegają, między innymi: 

  • Majątek firmy, taki jak: budynki, lokale, maszyny, urządzenia oraz inne wyposażenie firmy. Każdy z tych aktywów można ubezpieczyć od zdarzeń losowych, np.: deszczu, dymu i sadzy, gradu, huraganu, huku ponaddźwiękowego, lawiny, pożaru, trzęsienia ziemi oraz od kradzieży z włamaniem, rabunku lub wandalizmu.
  • Sprzęt elektroniczny, np. laptopy, komputery oraz zawarte na nich dane – zarówno znajdujący się w firmie, jak i poza nią.
  • Odpowiedzialność cywilna w związku z prowadzeniem działalności. Ubezpieczenie może gwarantować wypłatę odszkodowania na naprawienie szkód, powstałych na skutek działań firmy – np. wadliwego wykonania usługi lub niewywiązania się z warunków umowy. Z ubezpieczenia firmowego można pokryć roszczenia, także wynikające z niedbalstwa firmy oraz, gdy nie miała ona wpływu na zdarzenie.  

Nie ma jednego ubezpieczenia firmowego dobrego dla wszystkich.

Działalność każdej firmy wiąże się z innym rodzajem ryzyka. Dlatego przy doborze ubezpieczenia firmowego bardzo ważne jest dokładne przekazanie doradcy czym zajmuje się firma. Doradcy z Kasa w Kieszeni zaoferują Ci polisy ubezpieczeniowe skrojone na Twoją miarę.

Chcę zaoszczędzić kasę

Skontaktuj się ze mną

+48 667-693-181

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz