BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

WYCENY AKTYW

WIG201890.11-0.41%
mWIG403753.80+1.24%
sWIG8015109.86+0.33%
SP5003666.72-0.06%
NASDAQ12377.10+0.22%
DOW JONES29969.00+0.34%
ZŁOTO1844.600+0.56%
SREBRO24.195+0.08%
BITCOIN19445.0000+1.67%
ETHERIUM613.4300+2.24%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

KOD RABATOWY DO 10%: KASAWKIESZENI

NEWSLETTER