Więcej kasy w kieszeni, dzięki opiece doradcy

Kasa w Kieszeni powstała ze świadomości, że przy wyborze polisy ubezpieczeniowej czy zarządzaniu majątkiem wielu ludzi jest pozostawionych samym sobie. Uważamy, że każdy – także najmniejszy inwestor – powinien mieć dostęp do profesjonalnego doradztwa w zakresie ubezpieczeń i inwestycji, zawsze, kiedy tego potrzebuje i bez wygórowanych kosztów. Znajomość rynku ubezpieczeń i indywidualne negocjacje z ubezpieczycielami pozwalają często na otrzymanie korzystniejszych warunków ubezpieczeń, a fachowe doradztwo to jedyny sposób na to, żeby osiągnąć satysfakcjonujący zysk z inwestycji w obecnej sytuacji rynkowej. 

Kto stoi za Kasą w Kieszeni?

Broker ubezpieczeniowy i doradca finansowy. Jesteśmy specjalistami, którzy połączyli swoje siły, żeby każdy mikro-inwestor miał dostęp do skrojonych na miarę, atrakcyjnych polis ubezpieczeniowych oraz profesjonalnego doradztwa finansowego. Łączy nas pasja do inwestowania i przekonanie, że klientom, wspieranym naszą znajomością rynku ubezpieczeniowego i doświadczeniem w inwestowaniu zostanie więcej kasy w kieszeni.

Co nas wyróżnia?

Skuteczność

W przeciwieństwie do wielu firm nigdy nie oferujemy produktów, na których zarobią wszyscy poza klientem. Korzyść naszych klientów to jedyne, co jest dla nas ważne. Dlatego nie sprzedajemy gotowców, tylko produkty skrojone na miarę.

Szybkość działania

W ciągu 2 dni roboczych możesz liczyć na oferty ubezpieczeń od 30 ubezpieczycieli oraz kontakt naszego doradcy finansowego, który wybierze dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Szczerość i odpowiedzialność

Klientom doradzamy wyłącznie takie sposoby inwestowania, co do których mamy pewność, że są dobre dla nich. Jeżeli uważamy, że nie powinieneś w coś inwestować, powiemy Ci o tym.    

Zyskujesz bezpieczeństwo i wygodę

Zajmujemy się naszymi klientami kompleksowo. Doradzamy na wielu frontach. Pomagamy im również z ewentualnymi odszkodowaniami. Chcemy by zawsze zostało więcej kasy w kieszeni naszych klientów.

Chcę zaoszczędzić kasę

Partnerzy

Skontaktuj się ze mną

+48 667-693-181

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz