Jakie ubezpieczenie Cię interesuje?

OC/AC

Majątkowe

Turystyczne

Życiowe

Firmowe

Medyczne

Zyskaj wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału

Zerowe oprocentowanie depozytów w bankach, przy galopującej inflacji to trudne warunki do osiągania zysku z inwestycji. To, że coś jest trudne, nie oznacza jednak, że jest niemożliwe. Giełda, kryptowaluty, metale inwestycyjne, nieruchomości czy beczki whisky – dla doświadczonego inwestora jest wiele możliwości pomnażania kapitału. Kasa w Kieszeni zapewnia wsparcie osobistego doradcy finansowego, który pomoże Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie sposoby inwestowania i wygenerować, jak najwyższy zwrot z zainwestowanego kapitału. 

Co nas wyróżnia?

Różnica tkwi w podejściu do klientów.

Trudno o rzetelne doradztwo inwestycyjne. Bankowi doradcy koncentrują swoją uwagę na osobach bardzo majętnych, a wiele firm oferuje możliwość inwestowania aktywów, bez żadnego doradztwa. W rezultacie, drobni inwestorzy są pozostawieni samym sobie. My uważamy, że każdy – także najmniejszy inwestor – powinien mieć dostęp do profesjonalnego doradztwa. W Kasie w Kieszeni możesz porozmawiać ze swoim osobistym doradcą finansowym zawsze, kiedy tego potrzebujesz. 

Jak to działa?

Krok 1. Analiza potrzeb

Po otrzymaniu formularza kontaktowego  zadamy Ci kilka pytań o Twoje finanse i podejście do inwestowania – zdalnie lub osobiście. Zapytamy m.in. o horyzont czasowy Twojej inwestycji oraz ryzyko, które chcesz i jesteś w stanie podjąć. 

Krok 2. Budowa portfela inwestycyjnego

Czy wiesz, że można zabezpieczyć się przed ryzykiem, budując portfel składający się z różnego rodzaju aktywów? Chodzi o to, że jeśli jedna inwestycja zarobi mniej, inne to zrekompensują. Zarekomendujemy portfel inwestycyjny dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. 

Krok 3. Zarządzanie Twoim portfelem

Kasa w Kieszeni zainwestuje Twoje pieniądze w Twoim imieniu. Dołożymy starań, żeby Twój portfel pozostał zgodny z Twoimi celami, utrzymywał preferowany poziom ryzyka i osiągał spodziewane zyski.

W co inwestujemy?

  • Giełda
  • Metale inwestycyjne
  • Kryptowaluty
  • Nieruchomości

Zaproponujemy portfel inwestycyjny, który zapewni najwyższy potencjalny zwrot z inwestycji przy danym poziomie ryzyka.

Skontaktuj się ze mną

+48 667-693-181

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz