Podróż

Podróżuj pod ochroną. Otrzymaj odszkodowanie w razie utraty bagażu, nieszczęśliwego wypadku, hospitalizacji i wielu innych nieprzewidzianych sytuacji, które mogą się zdarzyć w podróży. Gwarantowana najniższa cena za ubezpieczenie idealnie dopasowane do Twoich planów i oczekiwań. Oferta nawet w 24 godziny. 

Satysfakcjonująca, udana podróż zaczyna się od odpowiednio dobranego ubezpieczenia turystycznego.

Dzięki niemu, gdy w czasie urlopu zdarzy się nieoczekiwany problem – wypadek, choroba czy kradzież – otrzymasz szybką pomoc.

Chcę zaoszczędzić kasę

Odpowiednio dobrane ubezpieczenie turystyczne nie musi być drogie. Szczególnie, jeżeli zwrócisz się do nas. Bo najlepszych dla klientów polis ubezpieczeniowych szukamy w ofercie wszystkich największych ubezpieczycieli w Polsce.  Zapewniamy możliwie najszerszą ochronę ubezpieczeniową, przy jak najniższej stawce.

W czym może pomóc ubezpieczenie turystyczne?

Otrzymasz pomoc, jeśli w czasie podróży – czyli od wyjścia z domu do momentu powrotu – zachorujesz lub przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek. 

Innymi słowy, jeżeli wykupisz ubezpieczenie turystyczne Twój ubezpieczyciel może między innymi:

  • zorganizować i opłacić pobyt oraz leczenie w szpitalu, wizyty u lekarza, badania, operacje i zabiegi,
  • zapewnić transport (także medyczny) z miejsca wypadku do lekarza lub szpitala, a nawet z zagranicy do domu,
  • zorganizować transport zwłok do miejsca pochówku w Polsce,
  • zapewnić pomoc domową w razie zachorowania bądź nieszczęśliwego wypadku w podróży,
  • opłacić akcję poszukiwawczą lub ratowniczą w razie zaginięcia, (np. w górach), a także w razie awarii sprzętu sportowego lub złych warunków pogodowych,
  • zwrócić Ci pieniądze, które wydasz np. na leki (przepisane przez lekarza podczas Twojego wyjazdu) czy naprawę lub zakup sprzętu ortopedycznego albo okularów korekcyjnych.

Ubezpieczenie turystyczne może obejmować dodatkowe elementy, specjalnie dopasowane do Twoich potrzeb, takie jak pakiety assistance czy NNW.

Chcę zaoszczędzić kasę

Skontaktuj się ze mną

+48 123-123-123

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz

    Wyrażam zgodnę na na przetwarzanie przez .... moich danych osobowych podanych powyżej. Zgoda i podanie danych są dobrowolne. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie (np. kontaktując się z .... na adres e-mail: ... lub korzystające ze specjalnego linku widocznego w wiadomości od ...). Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i moich prawach wynikających z RODO znajdę w polityce prywatności .....