Komunikacja

Od obowiązkowego OC, po dobrowolne AC, Assistance i NNW. Najkorzystniejsze stawki, polisy skrojone na miarę potrzeb. Zapewnij sobie finansowe zadośćuczynienie na wypadek uszkodzenia lub utraty samochodu, albo problemów zdrowotnych, będących następstwem wypadku.

Zyskaj szybką pomoc na drodze w razie awarii auta.

Propozycje od 10 ubezpieczycieli nawet w 24 godziny.

Chcę zaoszczędzić kasę

Większość agentów ubezpieczeniowych oferuje polisy ubezpieczeniowe wyłącznie jednego ubezpieczyciela. My najlepszych dla Ciebie polis ubezpieczeniowych szukamy w ofercie wszystkich największych ubezpieczycieli w Polsce.  Dbamy o to, żeby zapewnić Ci możliwie najszerszą ochronę ubezpieczeniową, przy jak najniższej stawce, dlatego indywidualnie negocjujemy stawki ubezpieczeniowe.

Oferujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenie OC to obowiązkowe ubezpieczenie, które chroni kierowcę. Jeżeli spowodujesz wypadek, usunięcie szkód u innego kierowcy zostanie sfinansowane z Twojej polisy OC. Zakres ubezpieczenia OC jest zawsze taki sam, niezależnie od towarzystwa ubezpieczeniowego. Dlatego przy wyborze ubezpieczenia OC warto kierować się ceną polisy. 

Ubezpieczenie AC, czyli Autocasco to dobrowolne ubezpieczenie, które chroni samochód przed skutkami kradzieży lub zniszczenia, np. w rezultacie katastrof naturalnych, wandalizmu oraz wypadków. Zakres ubezpieczenia AC różni się w zależności od polisy. Często jest łączone z ubezpieczeniami NNW i Assistance. Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie ubezpieczenie AC, które zapewni Ci jak najszerszą ochronę, przy możliwie najniższych stawkach.

Assistance to dobrowolne ubezpieczenie, które gwarantuje ubezpieczonemu określoną w umowie ubezpieczenia pomoc, np. serwisową, medyczną, informacyjną. Zakres ubezpieczenia w każdym towarzystwie może być inny.

NNW – czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków to dobrowolne ubezpieczenie, które chroni ludzi, np. kierowców lub jego pasażerów przed skutkami niebezpiecznych zdarzeń.

Skontaktuj się ze mną

+48 123-123-123

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz

    Wyrażam zgodnę na na przetwarzanie przez .... moich danych osobowych podanych powyżej. Zgoda i podanie danych są dobrowolne. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie (np. kontaktując się z .... na adres e-mail: ... lub korzystające ze specjalnego linku widocznego w wiadomości od ...). Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i moich prawach wynikających z RODO znajdę w polityce prywatności .....