Majątek

Ubezpiecz dom, pojazd, gospodarstwo czy plony, żeby otrzymać odszkodowanie w razie wystąpienia sytuacji losowych, kradzieży czy dewastacji. Pomożemy Ci dobrać polisę, która zapewni, jak najszerszy zakres ochrony przy możliwie niskich stawkach ubezpieczeniowych. W Twoim imieniu indywidualnie wynegocjujemy stawki.

Wyobraź sobie, jak to jest, kiedy zostaniesz okradziony, albo Twój majątek z dnia na dzień ulegnie dewastacji, a ty nie możesz liczyć na żadne odszkodowanie. No właśnie… Wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej zapewni uzyskanie odszkodowania, które pokryje szkody. Dajemy gwarancję uzyskania najlepszej ceny za wybrany zakres ubezpieczenia.

Co może być przedmiotem ubezpieczeń majątkowych?

Ubezpieczyć można praktycznie wszystko. Zarówno nieruchomość, taką jak dom, mieszkanie czy gospodarstwo rolne, jak i majątek ruchomy, np.: samochód, bagaż czy sprzęt sportowy.  Rodzajem ubezpieczeń majątkowych są także ubezpieczenia OC w życiu prywatnym lub zawodowym.

Jakie szkody mogą zostać pokryte dzięki ubezpieczeniu majątkowemu?

Ubezpieczenia majątkowe mogą gwarantować otrzymanie odszkodowania za bardzo szeroki zakres szkód, w tym: uszkodzenie budynku, zniszczenie mienia domowego, zbicie szyb, włamanie, kradzież, niemożność zamieszkania wskutek pożaru, powodzi, ale także utratę lub zniszczenie bagażu, koszty medyczne itp. Ubezpieczenie majątkowe pozwoli Ci otrzymać odszkodowanie i pokryć straty osób poszkodowanych, jeżeli wyrządzisz komuś szkody w życiu prywatnym (np. zalejesz mieszkanie sąsiada) lub zawodowym.

Jak pomagamy przy wyborze idealnego ubezpieczenia majątkowego?

Po pierwsze, zachęcamy do wypełnienia formularza, żebyś mógł dokładnie określić swoje potrzeby w zakresie ubezpieczeń majątkowych oraz optymalny dla Ciebie zakres ochrony. Kiedy wiemy, co ma być przedmiotem ubezpieczenia, pomagamy określić wysokość sumy ubezpieczeniowej. Następnie sprawdzamy oferty największych ubezpieczycieli w Polsce i indywidualnie negocjujemy zakres Twojej ochrony ubezpieczeniowej oraz Twoje stawki. 

Skontaktuj się ze mną

+48 123-123-123

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz

    Wyrażam zgodnę na na przetwarzanie przez .... moich danych osobowych podanych powyżej. Zgoda i podanie danych są dobrowolne. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie (np. kontaktując się z .... na adres e-mail: ... lub korzystające ze specjalnego linku widocznego w wiadomości od ...). Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i moich prawach wynikających z RODO znajdę w polityce prywatności .....