BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

REGULAMIN

Polityka prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem „kasawkieszeni.pl”, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystająca w jakikolwiek sposób z serwisu kasawkieszeni.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z bazy. Jeśli nie zgadzasz się z nasza Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu kasawkieszeni.pl, nie udostępniaj żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu kasawkieszeni.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, ankiety czy newslettera. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię oraz adres e-mail. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które zgodziły się z niniejszą polityka prywatności. Pod tym określeniem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu kasawkieszeni.pl – treści komercyjne (których rozsyłka została opłacona) oraz niekomercyjne (np. życzenia świąteczne, komentarze) Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie maja wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych kasawkieszeni.pl

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisie kasawkieszeni.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach kasawkieszeni.pl

Cookies (Ciasteczka)

Niektóre obszary serwisu kasawkieszeni.pl mogą wykorzystywać ciasteczka (cookies), czyli male pliki tekstowe wysyłane do komputera odwiedzającego identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia i przyspieszenia działania serwisu (np. poprzez zapamiętanie poprzednio otwartych tekstów i szybsze ich ponowne wczytywanie) oraz do celów statystycznych i reklamowych. Mogę używać informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania bloga do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je spółpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z mojego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. Ciasteczka są nieszkodliwe dla komputera, jak również dla użytkownika i jego danych. Każdy użytkownik może je wyłączyć w ustawieniach własnej przeglądarki. Jeśli naprawdę chcesz dowiedzieć się więcej o ciasteczkach to poczytaj http://wszystkoociasteczkach.pl/

Wyłączenie Odpowiedzialności

Porady i rekomendacje, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane zanim zostaną wprowadzone w życie. Treść wpisów na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora. W szczególności informacje te nie stanowią rekomendacji do inwestowania w jakiekolwiek instrumenty finansowe ani usługi doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu rozporządzenia Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami  finansowymi (Dz.U.2017.1768 t.j. z dnia 2017.09.22), jak również oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie. Każdy musi podejmować własne decyzję inwestycyjne na własne ryzyko.

Wszystkie opublikowane na blogu kasawkieszeni.pl teksty są moja, tj. autora, własnością w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994r „o prawie autorskim i prawach pokrewnych”. Jeśli chcesz wykorzystywać niekomercyjnie fragmenty tekstów i filmów – proszę bardzo. Napisz tylko skąd to masz, kto jest autorem i najlepiej podaj adres źródła. Proszę również o poinformowanie mnie o tym mailowo – marcin.walkowski5@gmail.com

Jeśli chcesz wykorzystać coś komercyjnie to skontaktuj się wcześniej, porozmawiajmy o szczegółach współpracy. Nie kopiuj całych wpisów, jest to zabronione. Mogę wyrazić na to zgodę w przypadku wcześniejszych ustaleń.

Marcin Walkowski

WYCENY AKTYW

WIG201707.59-0.12%
mWIG403395.64+0.44%
sWIG8012360.10-0.11%
SP5003004.81+0.44%
NASDAQ9301.52-0.41%
DOW JONES25209.00+0.83%
ZŁOTO1706.900+0.09%
SREBRO17.738+0.91%
BITCOIN9247.4600+5.22%
ETHERIUM206.3600+4.35%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

NEWSLETTER