O firmie

Więcej kasy w kieszeni, dzięki opiece doradcy

Kasa w Kieszeni powstała ze świadomości, że przy wyborze polisy ubezpieczeniowej czy zarządzaniu majątkiem wielu ludzi jest pozostawionych samym sobie. Uważamy, że każdy – także najmniejszy inwestor – powinien mieć dostęp do profesjonalnego doradztwa w zakresie ubezpieczeń i inwestycji, zawsze, kiedy tego potrzebuje i bez wygórowanych kosztów. Znajomość rynku ubezpieczeń i indywidualne negocjacje z ubezpieczycielami pozwalają często na otrzymanie korzystniejszych warunków ubezpieczeń, a fachowe doradztwo to jedyny sposób na to, żeby osiągnąć satysfakcjonujący zysk z inwestycji w obecnej sytuacji rynkowej. 

Kto stoi za Kasą w Kieszeni?

Broker ubezpieczeniowy i doradca finansowy. Jesteśmy specjalistami, którzy połączyli swoje siły, żeby każdy mikro-inwestor miał dostęp do skrojonych na miarę, atrakcyjnych polis ubezpieczeniowych oraz profesjonalnego doradztwa finansowego. Łączy nas pasja do inwestowania i przekonanie, że klientom, wspieranym naszą znajomością rynku ubezpieczeniowego i doświadczeniem w inwestowaniu zostanie więcej kasy w kieszeni.

Co nas wyróżnia?

Skuteczność

W przeciwieństwie do wielu firm nigdy nie oferujemy produktów, na których zarobią wszyscy poza klientem. Korzyść naszych klientów to jedyne, co jest dla nas ważne. Dlatego nie sprzedajemy gotowców, tylko produkty skrojone na miarę.

Szybkość działania

Indywidualne doradztwo też może odbywać się zdalnie i szybko. W ciągu 24 godzin możesz liczyć na oferty ubezpieczeń od 10 ubezpieczycieli oraz kontakt naszego doradcy finansowego.

Szczerość i odpowiedzialność

Klientom doradzamy wyłącznie takie sposoby inwestowania, co do których mamy pewność, że są dobre dla nich. Jeżeli uważamy, że nie powinieneś w coś inwestować, powiemy Ci o tym.    

Zyskujesz bezpieczeństwo i wygodę

Zajmujemy się naszymi klientami kompleksowo. Doradzamy na wielu frontach.Pomagamy im również z ewentualnymi odszkodowaniami.Chcemy by zawsze zostało więcej kasy w kieszeni naszych klientów.

Chcę zaoszczędzić kasę

Partnerzy

Skontaktuj się ze mną

+48 123-123-123

kontakt@kasawkieszeni.pl

Wyślij formularz

    Wyrażam zgodnę na na przetwarzanie przez .... moich danych osobowych podanych powyżej. Zgoda i podanie danych są dobrowolne. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie (np. kontaktując się z .... na adres e-mail: ... lub korzystające ze specjalnego linku widocznego w wiadomości od ...). Wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i moich prawach wynikających z RODO znajdę w polityce prywatności .....