BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

WYCENY AKTYW

WIG201850.97+1.14%
mWIG403671.88-1.52%
sWIG8014875.57+0.13%
SP5003663.36+1.15%
NASDAQ12300.60+0.83%
DOW JONES29983.00+1.19%
ZŁOTO1812.850+1.76%
SREBRO23.773+4.50%
BITCOIN19382.9199+0.38%
ETHERIUM600.0000+3.45%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

Blog o inwestowaniu, finansach oraz gospodarce. Edukacja finansowa pozwala nam więcej zarabiać, skutecznie pomnażać kapitał, być niezależnym finansowo. Finanse, inwestowanie, gospodarka – informacje i porady.

NEWSLETTER