BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

WYCENY AKTYW

WIG201706.33-0.20%
mWIG403394.07+0.39%
sWIG8012346.17-0.23%
SP5002973.73-0.60%
NASDAQ9165.25-1.87%
DOW JONES25121.00+0.48%
ZŁOTO1692.700-0.75%
SREBRO17.418-0.91%
BITCOIN9247.4600+5.22%
ETHERIUM206.3600+4.35%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

NEWSLETTER