BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

Nie daj się nabrać na „pewny zysk” Condohoteli i Aparthoteli

Nie daj się nabrać na „pewny zysk” Condohoteli i Aparthoteli

„Na nieruchomościach nie da się stracić” słyszy się niemal wszędzie. Wiec gdy słyszymy to w pociągu, od uberowca i pani w sklepie spożywczym, to znaczy, że zbliża się moment w którym się to zmieni. Brak oprocentowania na bankowych lokatach i mizerne na skarbowych obligacjach powoduje, że niektórzy szukają innych okazji, a zarazem „pewnych” zwrotów. Sprawdź jak pewne one są.

Koniec z flipami i mieszkaniami na wynajem

Koniec z flipami i mieszkaniami na wynajem

Przez ostatnie lata inwestowanie w mieszkanie było jednym z najbardziej popularnych form inwestycji w Polsce. Były to mieszkania pod wynajem jak i słynne flipy. Do tego deweloperzy budowali na potęgę. Ceny materiałów budowlanych rosły w zastraszającym tempie. Czy właśnie kończy się dobra koniunktura na rynku mieszkań?

WYCENY AKTYW

WIG201535.53-0.92%
mWIG403223.16-1.15%
sWIG8012894.20-0.56%
SP5003271.03-3.53%
NASDAQ11004.87-3.73%
DOW JONES26452.00+0.16%
ZŁOTO1875.400-0.27%
SREBRO23.172-1.37%
BITCOIN12496.0703-3.88%
ETHERIUM379.9700-6.64%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

Blog o inwestowaniu, finansach oraz gospodarce. Edukacja finansowa pozwala nam więcej zarabiać, skutecznie pomnażać kapitał, być niezależnym finansowo. Finanse, inwestowanie, gospodarka – informacje i porady.

NEWSLETTER