BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

Walka z gotówką i zagrożenia z tym związane

Walka z gotówką i zagrożenia z tym związane

Polska jak i większość państw obiera kierunek by znacznie ograniczyć transakcje gotówkowe, a końcowo wyeliminować gotówkę z systemu na dobre. Szwecja, jako pierwszy kraj na świecie zobligowała się do usunięcia gotówki z gospodarki do 2030 r. To światową tendencja.

Produkty made in Poland – Prefiks 590

Produkty made in Poland – Prefiks 590

Warto wspierać polskość w codziennym życiu. Nie tylko kibicując sportowców, ale i sięgając każdego dnia po produkty “Made in Poland”. W artykule dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę by wspomagać naszą gospodarkę.

Koniec z flipami i mieszkaniami na wynajem

Koniec z flipami i mieszkaniami na wynajem

Przez ostatnie lata inwestowanie w mieszkanie było jednym z najbardziej popularnych form inwestycji w Polsce. Były to mieszkania pod wynajem jak i słynne flipy. Do tego deweloperzy budowali na potęgę. Ceny materiałów budowlanych rosły w zastraszającym tempie. Czy właśnie kończy się dobra koniunktura na rynku mieszkań?

WYCENY AKTYW

WIG201542.76-0.45%
mWIG403262.96+0.08%
sWIG8012999.94+0.25%
SP5003310.11+1.19%
NASDAQ11185.59+1.64%
DOW JONES26346.00-0.79%
ZŁOTO1870.450+0.09%
SREBRO23.490+0.50%
BITCOIN12555.0000-7.00%
ETHERIUM379.97000.00%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

Blog o inwestowaniu, finansach oraz gospodarce. Edukacja finansowa pozwala nam więcej zarabiać, skutecznie pomnażać kapitał, być niezależnym finansowo. Finanse, inwestowanie, gospodarka – informacje i porady.

NEWSLETTER