Inwestycje

Nie daj się nabrać na „pewny zysk” Condohoteli i Aparthoteli

„Na nieruchomościach nie da się stracić” słyszy się niemal wszędzie. Wiec gdy słyszymy to w pociągu, od uberowca i pani w sklepie spożywczym, to znaczy, że zbliża się moment w którym się to zmieni. Brak oprocentowania na bankowych lokatach i mizerne na skarbowych obligacjach powoduje, że niektórzy szukają innych okazji, a zarazem „pewnych” zwrotów. Sprawdź jak pewne one są.
Czytaj więcej
Ekonomia

Walka z gotówką i zagrożenia z tym związane

Polska jak i większość państw obiera kierunek by znacznie ograniczyć transakcje gotówkowe, a końcowo wyeliminować gotówkę z systemu na dobre. Szwecja, jako pierwszy kraj na świecie zobligowała się do usunięcia gotówki z gospodarki do 2030 r. To światową tendencja.
Czytaj więcej
Ekonomia

Produkty made in Poland – Prefiks 590

Warto wspierać polskość w codziennym życiu. Nie tylko kibicując sportowców, ale i sięgając każdego dnia po produkty "Made in Poland". W artykule dowiesz się na co zwrócić szczególną uwagę by wspomagać naszą gospodarkę.
Czytaj więcej
Inwestycje

Gdzie trzymać kapitał w czasie kryzysu

Nieubłaganie zbliżał się koniec hossy, mimo dzisiejszej chęci przedłużenia go przez wszystkie banki centralne na świecie poprzez dodruk pieniądza, kryzys się właśnie zaczyna. Dlatego podpowiadam co zrobić ze swoim kapitałem w czasie kryzysu.
Czytaj więcej