BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

Koniec z flipami i mieszkaniami na wynajem

Koniec z flipami i mieszkaniami na wynajem

Przez ostatnie lata inwestowanie w mieszkanie było jednym z najbardziej popularnych form inwestycji w Polsce. Były to mieszkania pod wynajem jak i słynne flipy. Do tego deweloperzy budowali na potęgę. Ceny materiałów budowlanych rosły w zastraszającym tempie. Czy właśnie kończy się dobra koniunktura na rynku mieszkań?

czytaj dalej

WYCENY AKTYW

WIG201791.68+0.19%
mWIG403600.67+0.39%
sWIG8014094.10+0.07%
SP5003152.05-0.56%
NASDAQ10549.20+0.54%
DOW JONES25449.00-0.48%
ZŁOTO1806.150-0.15%
SREBRO19.020-0.12%
BITCOIN9167.9404-1.39%
ETHERIUM242.0000-0.41%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

NEWSLETTER