BLOG O FINANSACH,
GOSPODARCE I INWESTOWANIU

Nie daj się nabrać na „pewny zysk” Condohoteli i Aparthoteli

Nie daj się nabrać na „pewny zysk” Condohoteli i Aparthoteli

„Na nieruchomościach nie da się stracić” słyszy się niemal wszędzie. Wiec gdy słyszymy to w pociągu, od uberowca i pani w sklepie spożywczym, to znaczy, że zbliża się moment w którym się to zmieni. Brak oprocentowania na bankowych lokatach i mizerne na skarbowych obligacjach powoduje, że niektórzy szukają innych okazji, a zarazem „pewnych” zwrotów. Sprawdź jak pewne one są.

czytaj dalej

WYCENY AKTYW

WIG201542.76-0.45%
mWIG403262.96+0.08%
sWIG8012999.94+0.25%
SP5003310.11+1.19%
NASDAQ11185.59+1.64%
DOW JONES26557.00+0.56%
ZŁOTO1868.750-0.62%
SREBRO23.380-0.49%
BITCOIN12555.0000-7.00%
ETHERIUM379.97000.00%

SOCIAL MEDIA

O MNIE

Marcin Walkowski

Marcin Walkowski

Stanowisko

Nazywam się Walkowski, Marcin Walkowski 🙂 Od lat interesuję się finansami i sam inwestuję. Jeśli jara Cię to tak jak mnie, to jestem przekonany, że będziesz tu częstym gościem. Jeśli (jeszcze) Ciebie to nie kręci, to jest to dobry początek by się wiele nauczyć.

KOD RABATOWY DO 10%: KASAWKIESZENI

NEWSLETTER